Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Widget type
ar: نوع الويدجت

en: Appearance
ar: المظهر

en: External
ar: خارجي
