Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: Main settings
de: Haupteinstellungen

en: Widget type
de: Steuerelementtyp

en: Appearance
de: Design

en: External
de: Extern

en: List name
de: Listenname

en: Show avatars
de: Benutzerbilder anzeigen

en: Behavior
de: Verhalten

en: Preferences
de: Einstellungen

en: Internal
de: Intern

en: Me
de: mich
