Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Appearance
et: Välimus

en: External
et: Väline

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Me
et: Mina
