Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Appearance
hr: Izgled

en: External
hr: Eksterni
