Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Appearance
lv: Izskats

en: External
lv: Ārējais

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs
