Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Appearance
tr: Görünüm

en: External
tr: Harici

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: Preferences
tr: Seçenekler
