Type User Nids (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ
