Type User Nids (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: User
be: Карыстальнік

en: Module
be: Модуль
