Type User Nids (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Module
bn: মডিউল
