Type User Nids (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: User
cs: Uživatel

en: Module
cs: Modul
