Type User Nids (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Node type
cy: Math o nod

en: User
cy: Defnyddiwr
