Type User Nids (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Help
da: Hjælp

en: Node type
da: Indholdstype

en: User
da: Bruger

en: Module
da: Modul

en: The node type.
da: Indholdstypen.

en: Has title
da: Har titel
