Type User Nids (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: User
el: Χρήστης

en: Module
el: Μονάδα

en: The node type.
el: Ο τύπος του κόμβου.
