Type User Nids (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: User
eo: Uzanto
