Type User Nids (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Help
es: Ayuda

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: User
es: Usuario

en: Module
es: Módulo

en: Title label
es: Título de la etiqueta

en: The node type.
es: El tipo de nodo.

en: Has title
es: Tiene título.
