Type User Nids (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Module
fi: Moduuli

en: Title label
fi: Otsikon etiketti

en: The node type.
fi: Solmun tyyppi.
