Type User Nids (6.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè
