Type User Nids (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Help
ja: ヘルプ

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: User
ja: ユーザー

en: Module
ja: モジュール

en: The node type.
ja: ノードタイプ
