Type User Nids (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Module
ka: მოდული
