Type User Nids (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
