Type User Nids (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: User
ku: بەکارهێنەر
