Type User Nids (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: User
my: အသုံးပြုသူ
