Type User Nids (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar
