Type User Nids (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
