Type User Nids (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Node type
fa: نوع گره

en: User
fa: کاربر

en: Module
fa: ماژول
