Type User Nids (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
