Type User Nids (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Node type
sk: Typ uzla

en: User
sk: Používateľ

en: Module
sk: Modul
