Type User Nids (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: User
ta: பயனாளர்
