Type User Nids (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Help
te: సహాయం

en: User
te: వాడుకరి
