Type User Nids (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: User
ar: المستخدم

en: Module
ar: الوحدة

en: The node type.
ar: نوع العقدة

en: Has title
ar: معنون
