Type User Nids (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Module
bo: མ་དཔེ
