Type User Nids (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Node type
ca: Tipus de node

en: User
ca: Usuari

en: Module
ca: Mòdul

en: Title label
ca: Etiqueta del títol

en: The node type.
ca: El tipus de node.

en: Has title
ca: Té títol
