Type User Nids (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Node type
et: Postituse liik

en: User
et: Kasutaja

en: Module
et: Moodul

en: Title label
et: Pealkiri

en: The node type.
et: Sisuelemendi tüüp.
