Type User Nids (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Node type
eu: Nodo mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Module
eu: Modulua

en: Title label
eu: Izenburuaren etiketa
