Type User Nids (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
