Type User Nids (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Help
hi: मदद

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Title label
hi: शीर्षक लेबल

en: The node type.
hi: नोड प्रकार।
