Type User Nids (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: User
hr: Korisnik

en: Module
hr: Modul
