Type User Nids (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: User
hu: Felhasználó

en: Module
hu: Modul

en: Title label
hu: Cím felirata

en: The node type.
hu: A tartalom típusa.

en: Has title
hu: Van címe
