Type User Nids (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Node type
is: Efnistegund

en: User
is: Notandi

en: Module
is: Eining
