Type User Nids (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: User
lt: Narys

en: Module
lt: Modulis
