Type User Nids (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Module
lv: Modulis
