Type User Nids (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: User
oc: Utilizaire

en: Module
oc: Modul

en: Title label
oc: Etiqueta del títol
