Type User Nids (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Help
pt: Ajuda

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: User
pt: Utilizador

en: Module
pt: Módulo

en: Title label
pt: Título da etiqueta

en: The node type.
pt: O tipo de nó.

en: Has title
pt: Tem título
