Type User Nids (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: User
tr: Kullanıcı

en: Module
tr: Modül

en: Title label
tr: Başlık etiketi

en: The node type.
tr: Düğüm tipi.

en: Has title
tr: Başlığı var
