Typebased (6.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Forum
bn: ফোরাম

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
