Typebased (6.x-1.3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: sort icon
dz: ངོས་དཔར་དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort ascending
dz: ཡར་འཛེགས་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort descending
dz: མར་བབ་དབྱེ་སེལ་འབད།
