Typebased (6.x-1.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Footer first column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 1

en: Footer second column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 2
