Typebased (6.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Footer first column
mg: Tsanganana voalohany ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer second column
mg: Tsanganana faharoa ao amin'ny tongo-pejy
