Typebased (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Forum
mr: चर्चा

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Color scheme
mr: रंग संगती
