Typebased (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Gray
bg: Сив

en: Blue
bg: Син

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: sort icon
bg: сортиране на иконите

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Status message
bg: Статус съобщение
